7-8 Ekim 2021

Endüstri 4.0'da Kariyer

Etkinlik sırasında sizlere sürpriz hediyelerimiz de olacak! 🎁

Ücretsiz Dijital Dönüşüm Etkinlikleri


Formu doldurarak, Endüstri 4.0, Yapay Zekâ ve Dijital Dönüşüm alanlarındaki workshop, eğitim ve içeriklerinizi oluşturun.

Etkinlik ve İçerik Kayıt Formu

Akademi 4.0 Hakkında

Akademi 4.0 ile Endüstri 4.0, Dijital DÖnüşüm ve Yapay Zekâ alanındaki nitelikli bilgi ve işgücü eksikliğine karşı Konzek Teknoloji sponsorluğunda başlatılan projede, endüstri 4.0 ve dijital dönüşüm alanında faaliyet gösteren tüm şirket ve çalışanlarına networking olanağı sağlamak amacıyla Akademi 4.0 HUB etkinlik alanını oluşturduk. Akademi 4.0, ücretsiz etkinlikler gerçekleştirmeyi amaçladığımız, kâr amacı gütmeyen Dijital Dönüşüm, Eğitim ve İnovasyon bir platformudur.

Akademi 4.0 HUB

Akademi 4.0 HUB’ta etkinlikler gerçekleştirebilir, toplantılar düzenleyebilir ve düzenlenen ücretsiz eğitimlere katılabilirsiniz. Yapay zekâ ve makine öğrenimi gibi konularda etkinlikler düzenleyebilir, network alanınızı genişletebilirsiniz.

Ücretsiz eğitim, toplantı ve workshoplar gerçekleştirebileceğiniz Akademi 4.0 HUB, İstanbul Maltepe'de merkezi bir konumdadır. Metro, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını kullanabilir, şahsî aracınızla da D-100 (E-5) kara yolunu takip ederek kolayca ulaşabilirsiniz.

50 kişiye kadar sosyal mesafe kurallarına uygun, ferah tasarımı, içerisinde bulunan 4K projeksiyon, ses sistemi, sınırsız çay/kahve ikramları ile etkinliklerinizi gerçekleştirin.